Yûşâ Adak Kurban Satış Evi

20 yıllık tecrübe...
 
Yûşâ Adak Kurban Satış Evi, Beykoz Anadolu Feneri köyünde başlamış olduğu hayvancılık alanındaki faaliyetlerini 20 yılı aşkın süredir sürdürmektedir. 2007 yılından itibaren Yûşâ Adak Kurban Satış Evi olarak Beykoz Yûşa Tepesi bölgesinde faaliyet göstermektedir.
 
Yûşâ Adak Kurban Satış Evi ister adak isterseniz akika kurbanlarınızın kesimini yapmaktadır. Adak ve akika kurban kesimlerini %100 islami usullere uygun olarak yapmaktadır.
 
Adağınız vekalet ile kesilmekte ve dilerseniz anlaşmalı dini vakıf, dernek veya kuran kurslarına dağıtımı yapılmaktadır. Dağıtım sonrası ilgili kurum sizleri arayıp adağınızın teslim edildiğini teyit etmekte ve sizlere teşekkürlerini bizzat iletmektedirler.
 
Yûşâ Adak Kurban Satış Evi bünyesinde gerçekleştirilen tüm kurban kesimlerinden artakalan hayvan derisi gibi atıklar değerlendir ve ilgili yerlere satışı yapılır. Buradan elde edilen kazanç ise öğrencilere burs olarak gider. Bu sayede bir çok öğrenciye burs imkanı sağlanmıştır.
 
Yûşâ Adak; adak kurban satışı, canlı hayvan satışı, akika kurban, nezir kurbanı, şükür kurbanı ve vacip kurban alanlarında hizmet vermektedir.
 
Bünyesinde bulunan büyükbaş hayvanlar; Dana, İnek, Düve
Bünyesinde bulunan küçükbaş hayvanlar; Koç, Koyun, Kuzu
 
Yûşâ Adak Kurban Satış Evi, Yûşâ Tepesi otopark girişinde yer almaktadır ve başka şubesi bulunmamaktadır.
 
Tüm kredi kartları ile ödeme işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.